Przejdź do treści

POZ2

MIESZKANIE W STYLU SKANDYNAWSKIM

68m2 3 pokoje

Na pierwszym spotkaniu inwestorzy pokazali mi piękne, oryginalne skandynawskie meble wykonane z tekowego drewna i to one stały się osią całej koncepcji tego wnętrza.

Zdecydowaliśmy się na jasną bazę- jasne ściany, podłogę i większość mebli. Na tym tle tekowe meblowe perełki inwestorów prezentują się szczególnie dobrze. Dodatkowym mocnym akcentem w tym wnętrzu jest kuchnia z fornirowanymi frontami w kolorze orzecha oraz szafka TV w stylu vintage. Całości smaczku nadają czarne i mosiężne detale.

Minimalistyczne wnętrze przełamaliśmy ciepłymi bielami oraz kolorami ziemii. Brąz, szałwiowa zieleń i terracota.

Kuchnia powstała na bazie korpusów IKEA, dolne fronty również pochodzą z tego sklepu. Kuchnia zyskuje jednak indywidualnego charakteru dzięki lakierowanym, beżowym frontom wykonanym na zamówienie.

POZ2_minimalizm z nutą scandi

Delikatnie połyskujące jasne płytki są nutką ekstrawagancji w tym bardzo stonowanym wnętrzu. Cieniutki blat kompaktowy z płyty HPL pozostaje praktycznie niewidoczny od frontu, dzięki czemu zabudowa kuchenna jest bardzo lekka w odbiorze.

W łazience pierwsze skrzypce grają płytki w głębokim, zielonym kolorze. W połączeniu z zabudową w kolorze orzecha amerykańskiego dają bardzo elegancki efekt.

W sypialni pierwsze skrzypce gra piękny rattanowy zagłówek łóżka. Pięknie kontrastuje na tle zielonej ściany,


WAW1_elegancja na Ochocie
POZ2_minimalizm z nutą scandi
WAW2_industrialnie ale przytulnie
WAW_eklektycznie na Saskiej Kępie

Jesteś zainteresowany projektem swojego wnętrza?