Przejdź do treści

cześć

jestem Basia i chcę Ci pomóc stworzyć dom lub wnętrze Twoich marzeń!

krótko o mnie

Jestem absolwentką architektury. Studiowałam w Niemczech, na uniwersytetach technicznych w Cottbus oraz w Berlinie. Jestem więc inżynierem z wykształceniem technicznym, co daje mi możliwość projektowania zarówno domów (jak i innych budynków) oraz wnętrz. W mojej pracy łączę zamiłowanie do świetnego designu i wyczucie przestrzeni z moją inżynierską wiedzą. Dzięki temu masz pewność, że zaproponowane przeze mnie rozwiązania są możliwe do zrealizowania, a Twoja ekipa będzie w stanie sprawnie przeprowadzić budowę lub prace remontowe. Koniec z popularnym „nie da się!“. 

jak projektuję

Przy projektowaniu stawiam przede wszystkim na funkcjonalność. Lubię wygodne i łatwe w utrzymaniu rozwiązania.

Wychodzę z założenia, że dom jest dla ludzi, a nie ludzie dla domu, dlatego zawsze bardzo szczegółowo sprawdzam Twoje potrzeby i wypytuję o styl życia- to pomaga mi doradzić rozwiązania dobre dla Ciebie.

Nie wierzę w trendy- staram się projektować z wykorzystaniem materiałów i rozwiązań ponadczasowych, które za 10 lat będą wyglądać równie dobrze, jak teraz.

Projektuję dla Ciebie, a nie dla swojej próżności, dlatego w moim portfolio znajdziesz bardzo różnorodne projekty. Od mieszkań w stylu industrialnym, przez glamour aż po skandynawski minimalizm. Nie zależy mi na forsowaniu konkretnego stylu- pomogę Ci znaleźć estetykę, która najbardziej z Tobą rezonuje, a potem wykonam na tej podstawie spójny projekt dla Ciebie. Prywatnie najbliżej jest mi do modernizmu i skandynawskiej prostoty i najchętniej projektuję w tym duchu.

Wierzę, że architektura wpływa na naszą jakość życia. To, w jakiej przestrzeni żyjemy wpływa na nasze samopoczucie, a dobrze zaprojektowana przestrzeń ułatwia życie, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. 

co mnie wyróżnia?

jeśli remontujesz…

… pomogę Ci zaoszczędzić pieniądze- szczegółowo planując budżet i szukając produktów uwzględniających Twoje możliwości finansowe

…zaoszczędzę Ci czasu i nerwów! Prowadzę również nadzory autorskie, czyli innymi słowy nie tylko projektuję, ale też prowadzę remonty. Spotykam się z ekipą, tłumaczę co i jak ma być zrobione a później sprawdzam poprawność wykonania. Jeśli zakupisz u mnie taką usługę- nie musisz wcale przychodzić na budowę!

jeśli budujesz…

…szczegółowe rozwiązania sprawdzam już na etapie projektu budowlanego. Dzięki temu nie okaże się już na budowie, że czegoś nie da się wykonać, lub jest to bardzo drogie.

…skoordynuję projekty pozostałych branż- instalacji sanitarnych, elektrycznych, konstrukcji… Zlecę w Twoim imieniu, sprawdzę i złożę w jedną całość.

…złożę dokumenty w Urzędzie w Twoim imieniu. Nie musisz dyskutować z urzędnikami i głowić się nad niezrozumiałymi pismami! Ogarnę to za Ciebie!

hej

opowiedz mi o swoim wymrzonym domu…